Ogłoszenia duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą (16.06.2024):

• Serdecznie witam i pozdrawiam parafian, gości i sympatyków naszej parafii. Życzę Wam w nadchodzącym tygodniu obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Ojca, wszystkim ojcom składamy serdeczne życzenia, zdrowia wielu Bożych łask i opieki Matki Bożej, a tych, których Pan odwołał do wieczności niech raczy przyjąć do swoich niebieskich radości.
  • Nabożeństwa czerwcowe w niedziele w łączności z Mszą Św. o godz 9.00; w tygodniu w łączności z Msza Św. wieczorną.
  • Piątek to dzień zakończenia roku szkolnego. W duchu dziękczynienia zapraszam na Msze św. o godz 16.00. Uczniom i nauczycielom życzymy dobrych wakacji, błogosławionego odpoczynku i wiele radości.
  • W środę po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przed Mszą Św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. W sobotę 15.30 Różaniec. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
  • W sobotę 29 czerwca o godz: 17.00, będziemy przeżywać naszą doroczną Uroczystość Odpustową ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Możliwość spowiedzi codziennie 15 minut przed wieczorną Mszą św. Sumie Odpustowej przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. Adam Lis ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. W tym dniu za posługiwanie się na co dzień krzyżem, różańcem szkaplerzem oraz odmówienie „Wierze...” można uzyskać odpust zupełny. Zapraszam do wspólnego świętowania.
  • Parafia św. Wojciecha w Jabłonowie Zamku organizuje autokar do Częstochowy dla osób, które chciałby ostatniego dnia pieszej pielgrzymki - 12 sierpnia – towarzyszyć Grupie Zielonej i wejść z nią na Jasną Górę. Osoby, które będą chciałby przejść ostatnie 10 km wysiądą z autokaru w Lubojnie, pozostałe osoby będą czekały już przed Jasnogórskim szczytem. Zapisy w naszej parafii. Koszt 160 zł. Wyjazd 12 sierpnia o godz. 6.00 z parafii św. Wojciecha w Jabłonowie Zamku.
  • Składam serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na kolektę gospodarczą /wyniosła ona 1780 zł/, składane w kopertach czy wpłacane na konto parafialne. Wszystkim za dobro niech Pan Bóg błogosławi. Z serca dziękuje tym rodzinom, które złożyły ofiary deklarowane podczas odwiedzin kolędowych na ołtarz św. Rocha. Dziękuje również za ofiary złożone na cele sprzątania świątyni. Dziękuje za dary na stół plebanijny.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Dębowa Łąka 57, 87-207 Dębowa Łaka

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Dębowej Łące

87-207 Dębowa Łąka

Dębowa Łąka 57

Nr konta parafii

BS w Golubiu Dobrzyniu

50 9489 0002 2003 0007 9804 0001

e-mail. debowalakaparafia@gmail.com

Dodatkowe dane:

NIP: 878-12-86-098

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.