Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą (21.07.2024):

• Serdecznie witam i pozdrawiam parafian, gości i sympatyków naszej parafii. Życzę Wam w nadchodzącym tygodniu obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o urodzajach. W modlitwie także pamiętajmy o dzieciach i młodzieży wypoczywających na wakacjach. Rozpoczynamy ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W naszych modlitwach pamiętajmy o kierowcach i podróżujących. Za tydzień po Mszy św. o godz 11.00 poświecenie pojazdów.

• W piątek przed Mszą Św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. W sobotę Różaniec. Zachęcam do wspólnej modlitwy.

• Dnia 4 sierpnia o godz 9.00 w naszym kościele Msza Św. w intencji całej wspólnoty parafialnej. W tym też dniu polecimy nasze rodziny aktem oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

• Dnia 31 lipca w godz. 14.00 - 15.30 w Dębowej Łące przy Ośrodku Zdrowia badanie wzroku. Szczególny na plakatach.

• Składam serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na kolektę gospodarczą /wyniosła ona 1925 zł/, składane w kopertach czy wpłacane na konto parafialne. Wszystkim za dobro niech Pan Bóg błogosławi. Z serca dziękuje tym rodzinom, które złożyły ofiary deklarowane podczas odwiedzin kolędowych na ołtarz św. Rocha. Dziękuje również za ofiary złożone na cele sprzątania świątyni. Z serca dziękuje pani Ewie Korpowskiej za troskę o kwiaty w naszej świątyni. Z serca dziękuje panom Michałowi i Jakubowi Mazur, Eugeniuszowi Karolewskiemu, i Grzegorzowi Goryńskiemu za uporządkowanie terenu przed kościołem parafialnym.

• Zachęcam do czytania prasy katolickiej.