Kierunki Duszpasterskie Parafii Dębowa Łąka

1. Państwo: Błędowscy, Bytnar, Pinkowski, Birnbach, Rak, Jagiełło, Goleń, Andrzejewscy, Adamczyk, Bal, Celmer, Lubomscy, Ojdowscy, Bliźniak, Gruszewscy.

2. Państwo: Nadolni, Kozłowscy, Puszakowscy, Puszakowscy, Jaskot, Latuszek, Iglińscy, Majewscy, Nadolny, Pozaroszczyk.

3. Państwo: Rzepeccy, Lewandowscy, Nowaccy, Jagiełło, Chrzanowscy, Chrzanowska, Paradowscy, Paradowscy, Borucińscy, Belcarscy, Zając, Szymańscy.

4. Państwo: Dulka, Piątek, Goleń, Bejger, Argalska, Ilukowicz, Pokucińscy, Kwiatkowscy, Cybak, Golusińscy, Więckowski, Motyccy, Afelt.

5. Państwo: Paczkowscy, Pokucińscy, Banaś, Węglerscy/Nadachewicz, Kamińscy, Majewscy, Becker, Stroińscy, Dul, Majewscy.

6. Państwo: Łapkiewicz, Karolewscy, Rydzyńscy, Cieślak, Cieslak, Metenia, Metenia, Szmytkowscy, Łupina, Vloshyńscy, Frankiewicz, Kaszowska, Ramlau.

7. Państwo: Kalinowska Szczutowski, Angowscy, Mrozek, Balawejder, Balawajder Koźlikowscy, Gąszczyk, Strzeleccy, Herba, Łęgowscy, Zaremba, Rogulska, Zacharscy, Rumińscy, Sowa.

8. Państwo: Kudłacz, Kowalscy, Galczewscy, Stroccyy, Maliszewska, Nowak, Zasadni.

9. Państwo: Chotkowscy, Kruszewscy, Zamorowscy, Stroccy, Gołembiewscy, Kalinowscy, Gawryś, Wojtyna, Nowak, Lewandowski, Kiwała, Betyna, Prusakowscy, Kolbusz, Gawryś.

10. Państwo: Przybyłowscy, Czerscy, Moskal, Stefan, Czerska, Czarneccy, Afelt. Afelt, Skica.

11. Państwo: Robionek, Czerska, Korpowscy, Korpowska, Mazur, Mrozek, Niedziałkowscy, Szpit, Dyląg, Samborscy, Grzemscy, Róg, Markiewicz, Nowaccy, Nowaccy, Żebrowscy, Grygielewicz, Dudek.

12. Państwo: Kleinowscy, Skierkowscy, Skierkowscy, Górscy, Wieczorek, Jagielscy, Radeccy, Niedzielska, Milewscy.

13. Państwo: Szablewscy, Banaś, Maciejewski, Wolak, Motyccy, Żebraccy, Żebraccy, Kwiatkowscy, Biernacka, Przybysz, Przybysz, Maciejewscy.

14. Państwo: Ciesińscy, Szeląg, Wielgosz, Żelazna, Zamorowscy, Kiwała, Dębczyńscy, Muszałkiewicz, Madeccy.

15. Państwo: Jaworscy, Zacharek, Róg, Wieczorek, Jamróz, Wicha, Jastrzemscy, Matuszewscy/Marecik, Górscy, Tylman, Kustra, Cieślak, Gazdeccy.